Özel ya da kamu kuruşlarına ait organizasyon ve etkinlikleriniz için gerekli olan taşımacılık hizmetini, EÇ Turizm olarak 20 yıllık bir deneyimle beraber sizlere sunmaktayız. Özel transfer hizmetleri kapsamında sunmuş olduğumuz tur ve turizm temelli taşımacılık imkanları, Bursa içi ya da dışı kullanıma uygundur. Araçların hepsi son model, lüks, konforlu ve geniş iç hacme sahip şekildedir. Sitemiz üzerinden talep formu oluşturarak ya da iletişim adreslerimizden direkt kontak kurarak gerekli başvuruyu yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kadar araç, sürücülü olarak kullanımınıza sunulacaktır. Grup olarak yapılacak etkinliklerde, mesafenin daha konforlu bir şekilde kat edilebilmesi için tur, organizasyon taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Tur/ Organizasyon/ Turizm Taşımacılık Hizmetinin Kullanım Alanları

Bursa, Osmangazi merkezli olarak yıllardır vermeye devam ettiğimiz taşımacılık hizmetlerimiz içerisinde önemli bir yere sahip olan tur/ turizm taşımacılığı hizmeti, yalnızca Bursa içi değil, Bursa kalkışlı uzun yolculuklarınız için de geçerlidir. Okul gezileri, belediye/ muhtarlık kapsamında yapılan geziler, şirkete ya da bir kamu kurumuna bağlı olarak yapılan etkinlikler, şirket, ofis, iş merkezi vb. kapsamında yapılan küçük ya da büyük çaplı organizasyonlarınız için tur taşımacılığını tercih edebilirsiniz. Bunun haricinde, düğün, kına ya da cenaze gibi toplulukların taşınması gereken gün ve zamanlarda da EÇ Turizm’in lüks tur araçlarını tercih edebilirsiniz. Araçlar için gelmesi planlanan kişi sayısı, gidilecek mesafe, gidiş- dönüş şeklinde olup olmaması gibi birçok unsur ayrıntılı şekilde belirtilerek iletilmelidir.

Güvenlik ve Konfor Şartları

Donanımlı araçlarımız ile beraber 7/ 24 güvenli bir şekilde seyahatinizi tamamlayabilirsiniz. Sahip olduğumuz araç filosu, geniş kapasiteli gezileriniz için son derece idealdir. Araçlarımızın, zorunlu kara yolları trafik sigortası ve ferdi kaza sigortası bulunmaktadır. Herhangi bir sorun olmaması adına tüm önlemler alınmış olmakla beraber, her türlü soru ve sorununuz için web sitemizi kullanabilir ya da 0532 420 27 77 numaralı telefonumuzu kullanabilirsiniz. Yolculuk boyunca en konforlu şekilde seyahat edilebilmesi adına, sürücülerimizin ileri sürüş tekniklerine hakim olduklarını ve meslekte en a 5 senelik tecrübeleri bulunduklarını ekleyebiliriz. Yolcularımızın memnuniyeti bizim için en önemli konudur. Bu nedenle, olası bir durum için her zaman ek ya da destek ekibimiz bulunmaktadır. Gerekli durumlar için de yedek bir araç tahsis edilmesi mümkündür. Güvenli bir ulaşımın daimi olması için araçlarımızın bakımı da düzenli aralıklarla gerçekleştiriliyor.

Araç Takip Sistemi ve Çalışma Sistemi

Araç takip sistemi, özel bir yazılım ile beraber çalışmakla beraber, kalkış yapan aracın varış noktasına kadar olan akıbetini gösteren bir veri bütünüdür.  Araç takip sistemi, GSM, SMS, GPRS, GSM ile çalışabilmektedir. Araç içi acil durumları ana merkeze herhangi bir haber vermeksizin iletmekle beraber, kimisinde su, sıcaklık, basınç unsurları sistem sayesinde tuş kullanılmadan halledilmektedir. Araç takibi, aynı zamanda güvenliğiniz açısından da oldukça önemlidir. Bu şekilde kalkış noktasından varış aşamasına kadar, hareketlilikler listelenecektir. ATS sayesinde geçmişe dönük olarak da araçlarda kayıt aranabiliyor. Okul, öğrenci taşımacılığında ise, velilerle öğrencisi ve nerede olduğu hakkında iletişim kurmak için iyi bir fikir. Şehir dışı yolculuklarda ya da gün içerisinde birden fazla, yere uğrayacağınız gezilerde tur ve turizm taşımacılığı en doğru kararlardan biridir. Firmamız kapsamında, belirtilmiş olan saat ve noktalar içerisinde, sürücüler sizi alacak ve birden fazla noktanın ziyaret edildiği durumlarda sizi haberdar edecektir. Fiyatlandırma politikası hakkında bilgi almak veya teklifte bulunmak istiyorsanız web sitemizi kullanabilirsiniz.