Erkan Çiçek Turizm Sanayi ve Ticaret LTD şirketi olarak Bursa’da 20 yılı aşkın bir süredir, siz müşterilerimize taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti türleri arasında, personel taşımacılığı da yer almaktadır. Personel taşımacılığının, en çok tercih edilen hizmet türlerinden biri olmasının temel nedenleri, pratik, hızlı ve kullanışlı olmasıdır. Anlaşmaya vardığımız birbirinden farklı alanda hizmet veren firmalara, çalışma saatlerine uygun şekilde bu imkanı sağlamaktayız. Güvenli bir şekilde ve tam zamanında bu hizmeti sağlamak, bizim için en önemli unsurların başında geliyor.

Personel Taşımacılığı Hizmeti Neleri Kapsamaktadır?

Personel taşımacılığı hizmeti kapsamında, Bursa içinde yer alan kamu ve özel kuruluşlar için ulaşım hizmeti sağlanmaktadır. Saygın projeleri ve uyumlu ekip çalışması ile anlaşmalı kurumlara son derece kaliteli bir deneyim imkanı sunmaktayız. Personel taşımacılığı kapsamında, anlaşmalı olduğumuz firma ya da kurumun çalışanları ortak bir noktadan ya da evlerinden alınarak firmanın şube ya da merkezlerine götürülmektedir. Böylece daha hızlı ve pratik bir şekilde, çalışanlar da iş yerlerine ulaşabilmektedir. Tecrübeli şoförler ve lüks araçlarla beraber, yolculuğunuzun mesafesi ne kadar uzak olursa olsun, konforlu bir şekilde varış noktasına erişebilirsiniz. Belirlenmiş olan saatlerde çalışanlarınız ilgili lokasyonlardan alınır ve en ideal güzergah üzerinden firmaya ulaştırılır. Maksimum memnuniyet, konfor, güvenlik, sigortalı ulaşım önceliğimizdir. Bu nedenle, firma ve çalışanların mutluluğu, firmamızın temel gayesidir.

Güvenli ve Konforlu Personel Taşımacılığı

Güvenli bir şekilde seyahat etmeniz, firmamızın önem verdiği konuların başında gelmektedir. Bunun için araçlarımızın hepsinin kasko sigortası olmakla beraber; yolcularımızın için özel koltuk sigortası yapmaktayız. Şirketimiz bünyesinde bulunan şoförlerimizin hepsi en az 5 yıllık tecrübeye sahip olmakla beraber, güvenli sürüş teknikleri konusunda da uzmandır. Böylece, yolcularımız seyahat süresi boyunca maksimum konforun keyfini çıkarır. Filomuzda yer alan araçlarımızın hepsi lüks ve yeni modellerden oluşmaktadır. Araç bakımları ve kontrolleri aksatılmadan yapılmakta ve her mevsim için uygun sistemler tercih edilmektedir. Sahip olduğumuz 20 yılı aşkın tecrübeyi, yolculuğunuz boyunca sizlere yaşatarak memnun ayrılmanızı hedeflemekteyiz. Bu nedenle, personel taşımacılığında ne sorununuz, tavsiyeniz olursa olsun, sizlere kısa sürede destek verip, ilettiklerinizi de dikkate almaktayız.

Bursa Personel Taşımacılığı Ücretlendirme/ Teklif Alma

Firmanızın çalışanları için personel servislerinden yararlanmak istiyorsanız, EÇ Turizm olarak her zaman taleplerinize açığız. İhtiyacınız, mesafe, araç kapasitesi ve modeli gibi unsurları değerlendirerek sizin için en uygun seçeneği ve teklifi sunmaktayız. Teklif oluşturulurken, firmanın/ kurumun çalışma saatleri, varış ve alış noktaları, çalışan sayısı şeklindeki kriterler ön planda tutulmaktadır. Gerekli durumlarda ek servis imkanı da sunuluyor. Böylece özel günlerde ya da istisnai durumlarda gereken destek sağlanmaktadır.

EÇ Turizm bünyesinde belirlenmiş olan fiyatlandırma politikası, Bursa genelinde son derece uygun olmakla beraber, belirtmiş olduğumuz kriterler çerçevesinde de şekillenmektedir. Teklif almak ve fiyatlandırma politikası hakkında bilgi sahibi olmak için web sitemiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Soru, sorun ve tavsiyeleriniz için de iletişim adreslerimizi kullanabilirsiniz. Tek yönlü/ çift yönlü, uzun/ kısa mesafe, evlerden alım ya da ortak bir noktadan alım ve benzeri çalışma stilleri personel taşımacılık hizmetini şekillendirmektedir. Merkezi Osmangazi’de bulunan firmamıza ulaşabilmek için 0532 420 27 77 numarasını kullanabilir; info@ecturizm.com posta adresini kullanarak teklifinizi sunabilirsiniz. Ücretlendirme politikamız firmanın istekleri, şartları ve şirketimizin misyonu doğrultusunda belli bir esnekliğe sahiptir. Size özel tekliflerimizden yararlanmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak en kısa sürede erişim sağlayabilirsiniz.