Bursa sınırları içerisinde uzun yıllardır taşımacılık alanında hizmet veren firmamız EÇ Turizm, müşterilerine yalnızca araç ve servis temini konusunda değil; personel temini ve destek sağlama konularında da hizmet sağlamaktadır. Özel organizasyon ve etkinlikleriniz için ya da diğer taşımacılık türleri kapsamında ek personel ihtiyacınız söz konusu olabilir. Veya var olan taşımacılık sisteminiz için de firmamız bünyesinden yardım talep edebilirsiniz. Sürücülü araç sağlama, şoför, rehberlikçi, koruma, servis elemanı şeklinde personel ihtiyaçlarınızı şirketimiz aracılığıyla giderebilirsiniz. VIP araç hizmeti, öğrenci taşımacılığı ya da personel taşımacılığı için kullanmakta olduğunuz transfer türüne göre de ek çalışan ya  da ek servis talep edebiliyorsunuz.

Personel Temini Nasıl Sağlanır?

İhtiyaç alanınıza göre, taşımacılık faaliyetleriniz için personel temin hizmeti de sağlamaktayız. Araçla beraber personel temini sağlandığı gibi, araçsız bir şekilde destek olarak de personel temini yapılabilmektedir. VIP araç hizmetleri için sürücü ya da eşyalarınıza yardım edecek bir servis/ destek elemanı sağlanabilmektedir. Okul, öğrenci taşımacılık hizmetleri kapsamında da sürücü talepleri haricinde rehberlik çalışanları için de firmalar tarafında talep gelmektedir. Personel temini talebinde bulunan özel ya da kamu kurum ve kuruluşları, gerekli olan alanı, araçlı ise araç model ve kapasite bilgilerini, personel türünü açık bir şekilde belirtmelidir. Verilen bu bilgiler doğrultusunda, firmamız başvuru sahibi için uygun şekil ve sayıda araç/ personel temini sağlayacaktır.

Personel Eğitimlerimiz

Firmamız bünyesinde bulunan tüm taşımacılık alanları için farklı niteliklerde personel gerekebiliyor. Okul, öğrenci taşımacılığı için çalışan bir sürücünün diğerlerinden farklı olarak, etkili iletişim, çocuklarla diyalog, ileri sürüş teknikleri, stresle başa çıkabilme gibi temel konularda bilgili ve eğitimli olmak durumdadır. Aynı şekilde rehberlik eden çalışanların da daha bilgili ve dikkatli kişilerden oluşması gerekiyor. VIP araç hizmeti kapsamında verilen hizmette ise, şoför veya koruma gibi ihtiyaç doğrultusunda istenen personelin kibar, bilgili ve alanında uzman olması gerekiyor. Eğer eskortluk amacıyla koruma talep ediyorsanız, firmamız bu konuda da sizlere yardımcı olabilmektedir. Sürücülerimizin hepsi ileri sürüş teknikleri, araç bakım ve kontrolü, temel ilk yardım dersi şeklindeki konularda eğitim almıştır. Almış oldukları eğitim doğrultusunda araçta ya da araç içi meydana gelebilecek herhangi bir sorunda müdahale edebilecek konumdadırlar. Personel, VIP ya da öğrenci transfer işlemleri fark etmeksizin etkili iletişim kurabilmek için de eğitim aldıklarını belirtebiliriz.

Personel Temini Taleplerinizi İletin

Araç temini isteklerinde olduğu gibi gerekli personel talepleriniz için de EÇ Turizm olarak, firmamızın iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz. Osmangazi merkezli olarak hizmet veren firmamızı şubede  ziyaret edebilir, sosyal medya hesaplarını kullanarak güncel bilgileri görebilir ya da diğer iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Personel temini isteklerinizi belirtirken; firmanızın ihtiyaç duyduğu alanı ve personel sayısını belirtip, görev tanımını ayrıntılı şekilde iletmelisiniz. EÇ Turizm olarak sizlere en uygun şekilde ayarlamaları yaparak taleplerinizi karşılayacağız. Taleplerinizi iletmeniz için web sitemizde yer alan hızlı teklif iste butonunu kullanabilir ya da info@ecturizm.com adresini tercih edebilirsiniz. 0532 420 27 77 numaralı telefonu kullanarak da bilgi alabilir; taleplerinizi iletebilirsiniz. Şirketimizin fiyatlandırma politikası konu başlığına, istenen niteliklere, kapasiteye ve sürece göre değişkenlik göstermektedir. Yanı sıra, başvuru şartlarına göre de farklılaşabilmektedir. Bu nedenle iletişim yöntemlerini kullanarak en kısa sürede teklif alabilir, buna göre taleplerinizi karşılayabilirsiniz. Personel temini taleplerinizin yanı sıra, VIP transfer araç hizmeti, okul, öğrenci taşımacılık hizmeti, personel taşımacılığı hizmeti gibi konularda da yardım alabilirsiniz.