VIP hizmet, EÇ Turizm bünyesinde bulunan hizmet türlerinden biridir. Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe deneyimli olan şirket, birçok kaliteli firmayla da anlaşmalıdır. VIP taşımacılık hizmeti genellikle, büyük kurum ve kuruluşların özel günleri, toplantı ya da özel misafirlerin havaalanından karşılanması vb. durumları için kullanılan yaygın bir transfer hizmetidir. Özel donanımlı araçların yanı sıra lüks ve sizi memnun edecek düzeyde seçeneklerimiz bulunmaktadır. Misafirlerinize karşı da rahatlıkla tercih edebileceğiniz araçlarda alanında uzman ve tecrübeli sürücülerimiz de yer almaktadır. VIP taşımacılık hizmeti, biraz daha özel bir servis türü olduğu için ekstra hizmet ve özen firmamızın önemli yapıtaşlarından biri olmaktadır.

VIP Taşımacılığın Tercih Edildiği Alanlar

VIP hizmetlerin kullanılma nedenleri arasında, genellikle büyük çaplı iş yerlerinin müşterilerini memnun etme isteği  yer alıyor. Firmalar ya da diğer kurum ve kuruluşlar, yurt dışından/ şehir dışından gelen özel misafirlerini ağırlamak, firma içi özel etkinlik ve toplantılarında ya da kısa süreli seyahatlerinde kullanmak vb. amaçlarla da VIP hizmeti tercih edebilmektedir. Rehberlik ve turizm acentaları da yurt dışından gelen grup ve kafileleri ağırlamak için de VIP araç taşımacılığını kullanıyor. Kullanım alanı geniş olan bu taşımacılık yöntemi için firmamızın birden fazla araç modeli ve imkanı bulunuyor. Araç içi ise yalnızca konforlu değil, aynı zamanda geniş iç hacimli ve korunaklıdır. Bursa içi gezilerde de tercih edebileceğiniz VIP araçlarımızla beraber sizlere bu işin eksperi bir şoförümüz de eşlik edecektir.

VIP Transfer Araçları

VIP transfer araçlarımız, isminin getirmiş olduğu özel hizmet anlayışını birebir yansıtmaktadır. Araç filomuz içerisinde son derece lüks ve pahalı markalara ait arabalar bulunmaktadır. Araçta bulunan hizmetler de yiyecek- içecek bölümünden, dergi/ kitap alanına; alkollü içecek seçeneklerinden müzik/ film seçeneklerine kadar son derece geniştir. Geniş imkanlardan yararlanmanız için gereken tek eylem, web sitemiz üzerinden talebinizi gerçekleştirmeniz. İletişim bilgileri alanında yer alan telefon ve e- mail adresi üzerinden de gerekli bilgileri bizden alabilir ya da talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Araç teminlerimizi en kısa sürede sağlayarak sizlerin sorunsuz bir şekilde VIP hizmetimizden yararlanmanızı sağlamaktayız. Araç servisinin haricinde, talep etmeniz doğrultusunda koruma ya da diğer ihtiyaçlarınız için de ekstraları da temin edebiliriz. VIP transfer araçları yalnızca gezi, toplantı, havaalanı karşılaması gibi durumlar için değil; eskortluk, konvoy, koruma gibi amaçlar için de kullanılabilmektedir.

Kaliteli ve Güvenli VIP Taşımacılık Hizmeti

EÇ Turizm firması olarak, web sitemizi kullanarak doğrudan rezervasyon/ başvuru işlemlerinizi tamamlayabiliyor; info@ecturizm. com mail adresini de aynı amaç için tercih edebiliyorsunuz.  VIP hizmet kapsamında birbirinden farklı araç modelleri bulunmaktadır. Araç ve yolcu sayısı, kapasite, araç içi özel istekler, koruma ve diğer ekstra ihtiyaçlar ve benzeri birçok temel unsur dikkate alınarak sizin için en ideal ekip ve araç seçilir. Personellerimizin hepsi, güler yüzlü ve ilgilidir. Bunun en büyük nedeni ise, bizi tercih etmiş olan tüm müşterilerimizin memnun olduğunu görebilmek. Benimsemiş olduğumuz kaliteli, konforlu, kurumsal ve prensipli iş anlayışımızdan dolayı sizlerin görüşlerini önemsemekteyiz. Yaşamış olduğunuz deneyim ya da beklentileri baz alarak, bizlere bütün görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. İletmiş olduğunuz fikirler, bizim açımızdan son derece önemlidir. Hizmet anlayışımızın daha da gelişmesi bağlamında değerli fikirleriniz bizim için bir yol gösterici olacaktır. VIP taşımacılık ve ek hizmetlerimizin haricinde, tur, organizasyon ve turizm taşımacılığı, okul, öğrenci taşımacılığı, personel taşımacılığı gibi alternatiflerimiz de bulunmaktadır.