• (+90) 532 420 27 77
  • İstiklal Mah. 5. Dinç Sok. No:1/A Bursa
  • info@ecturizm.com

Services

Öğrenci Taşımacılığı

Okul taşımacılığı olarak da adlandırılan öğrenci taşımacılığı hizmeti, firmamız tarafından uzun süredir verilmekte olan hizmet türlerinden biridir. EÇ Turizm olarak, 20 yılı aşkın bir süredir öğrencilerimizin sorunsuz ve güvenli bir şekilde ulaşımı sağlamak en önemli görevlerimizden biridir. Evden okula, okuldan eve şeklinde var olan öğrenci taşımacılığı sistemimiz, güven ve konfor üzerine kuruludur. Her yaştan öğrenci ve her seviyeden okul için öğrenci taşımacılığı yapıldığından dolayı, son derece hassas bir konu olduğunu söylemek mümkün. Bu nedenle şirketimizin öğrenci/ okul taşımacılığı hizmetindeki ana politikası, belirlenmiş olan yönetmelikle birebir uyumludur. Güncel kanun ve mevzuata göre yenilemeler ve düzenlemeler yapılarak güvenlik ve konfor konularında gerekli özen gösterilmektedir.

Personel Taşımacılığı

Erkan Çiçek Turizm Sanayi ve Ticaret LTD şirketi olarak Bursa’da 20 yılı aşkın bir süredir, siz müşterilerimize taşımacılık alanında hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz taşımacılık hizmeti türleri arasında, personel taşımacılığı da yer almaktadır. Personel taşımacılığının, en çok tercih edilen hizmet türlerinden biri olmasının temel nedenleri, pratik, hızlı ve kullanışlı olmasıdır. Anlaşmaya vardığımız birbirinden farklı alanda hizmet veren firmalara, çalışma saatlerine uygun şekilde bu imkanı sağlamaktayız. Güvenli bir şekilde ve tam zamanında bu hizmeti sağlamak, bizim için en önemli unsurların başında geliyor.

Personel Temini

Bursa sınırları içerisinde uzun yıllardır taşımacılık alanında hizmet veren firmamız EÇ Turizm, müşterilerine yalnızca araç ve servis temini konusunda değil; personel temini ve destek sağlama konularında da hizmet sağlamaktadır. Özel organizasyon ve etkinlikleriniz için ya da diğer taşımacılık türleri kapsamında ek personel ihtiyacınız söz konusu olabilir. Veya var olan taşımacılık sisteminiz için de firmamız bünyesinden yardım talep edebilirsiniz. Sürücülü araç sağlama, şoför, rehberlikçi, koruma, servis elemanı şeklinde personel ihtiyaçlarınızı şirketimiz aracılığıyla giderebilirsiniz. VIP araç hizmeti, öğrenci taşımacılığı ya da personel taşımacılığı için kullanmakta olduğunuz transfer türüne göre de ek çalışan ya da ek servis talep edebiliyorsunuz.

Turizm

Özel ya da kamu kuruşlarına ait organizasyon ve etkinlikleriniz için gerekli olan taşımacılık hizmetini, EÇ Turizm olarak 20 yıllık bir deneyimle beraber sizlere sunmaktayız. Özel transfer hizmetleri kapsamında sunmuş olduğumuz tur ve turizm temelli taşımacılık imkanları, Bursa içi ya da dışı kullanıma uygundur. Araçların hepsi son model, lüks, konforlu ve geniş iç hacme sahip şekildedir. Sitemiz üzerinden talep formu oluşturarak ya da iletişim adreslerimizden direkt kontak kurarak gerekli başvuruyu yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kadar araç, sürücülü olarak kullanımınıza sunulacaktır. Grup olarak yapılacak etkinliklerde, mesafenin daha konforlu bir şekilde kat edilebilmesi için tur, organizasyon taşımacılığı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

VIP Taşımacılık

VIP hizmet, EÇ Turizm bünyesinde bulunan hizmet türlerinden biridir. Uzun yıllardır taşımacılık sektöründe deneyimli olan şirket, birçok kaliteli firmayla da anlaşmalıdır. VIP taşımacılık hizmeti genellikle, büyük kurum ve kuruluşların özel günleri, toplantı ya da özel misafirlerin havaalanından karşılanması vb. durumları için kullanılan yaygın bir transfer hizmetidir. Özel donanımlı araçların yanı sıra lüks ve sizi memnun edecek düzeyde seçeneklerimiz bulunmaktadır. Misafirlerinize karşı da rahatlıkla tercih edebileceğiniz araçlarda alanında uzman ve tecrübeli sürücülerimiz de yer almaktadır. VIP taşımacılık hizmeti, biraz daha özel bir servis türü olduğu için ekstra hizmet ve özen firmamızın önemli yapıtaşlarından biri olmaktadır.